Abstrakce optická 2

Abstrakce optická 2 Maximalizovat

Samolepící dekorace na zeď - Abstrakce optická 2 

Rozměry motivu jak ho vidíte rozestavěný na obrázku: 

- 33x30 cm (rozměr největší bubliny 17 cm) 

- 58x50 cm  (29 cm)

- 70x63 cm  (40 cm)  

- 110x100 cm  (56 cm)

- 130x100 cm  (66 cm)

- 160x155 cm  (86 cm)
Kompletní vzorník Oracal pro lepší představu barev zde.

Více informací

149 Kč

dostupnost: SKLADEM

Veškeré samolepky vyrábíme na míru až na základě Vaší objednávky, obrázky jsou pouze ilustrativní, přečtěte si naše obchodní podmínky!

Nebojte se valících se bublin, neublíží Vám. Naopak, tento optický klam upoutá pozornost každého, kdo vejde do místnoti. A nikdy se Vám neomrzí. Dekorace zdí je pro útulný domov tím pravým řešením. Zkrášlete si koupelnu, ložnici či kancelář našimi barevnými kruhy, které zůstanou vždy moderní.

Další informace o samolepce:


Materiál: samolepky jsou vyřezány z barevných vinylových fólií (není to tisk) značky Oracal

Přenosová fólie: ANO

Samolepka je omyvatelná: ANO

Záruka: 24 měs.

Barvy: samolepka je vyrobená z jedné barvy (lze vyrobit i ve více barvách)

Při objednávce vybírejte rozměr samolepek na zeď vždy podle delší strany celého ornamentu tak, jak jej vidíte na obrázku. Takto si jednoduše můžete změřit zeď, na kterou chcete dekoraci umístit a budete mít lepší představu o jejím rozložení na stěmě

Jsme profesinálové a PŘÍMÍ VÝROBCI, takže jsme schopni vyhovět jakýmkoliv Vašim požadavkům, nebo Vám poradit s umístěním samolepky na stěnu ve virtuálním náhledu, výběrem barev apod. Nenašli jste, co hledáte, neváhejte se zeptat, rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Jsme vzdělaní ve svém oboru a provozujeme také odborné poradenství. Spolupracujeme s dalšími grafiky a výtvarnými umělci, takže paleta našich motivů nálepek je nepřeberná, přičemž konkurujeme cenami těm nejlevnějším.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Příjemný nákup!