Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3NÁVODY NA LEPENÍ SAMOLEPEKNávod na lepení samolepek bez aplikační folie Nejdříve si vyberte místo, kam chcete samolepku... arr3Nové samolepky - malby vodovými barvami, aneb co teď frčíKresby vodovými barvami u Vás doma na zdi. V naší kategorii barevné nálepky do bytu najdete nové...

KONTAKTY

Jana Mikulenková
obchod@samolepkynazed-nej.cz
tel: +420 728 751 059
napište nám

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 299 Kč
naše cena 79 Kč
naše cena 159 Kč

ANKETA

Vybrali byste si na stěnu spíše obraz nebo samolepku?

Obraz 28% Samolepku 24% Něco jiného 24% Nic 24%

JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

Jak nakupovat na samolepkynazed-nej.cz?

Pokud jste si vybrali svůj motiv, pak si na něj klikněte, vyberte si požadovaný rozměr. Pokud si přejete jej zrcadlově obrátit, vyberte možnost ANO. V poznámce u objednávky ještě specifikujte barvy, které si přejete, popřípadě další úpravy.
Je-li samolepka vícebarevná, můžete si vybrat možnost výchozí bravy. Pokud však požadujete jiné barvy či jiné rozměry, specifikujte to v poznámkách u objednávky. U samolepek lze přizpůsobit oba rozměry a barvy můžete vybírat jakékoliv, které vidíte v našem vzorníku. Nakonec už jen vyplňte objednávku.


Mohu samolepky používat opakovaně?

Ano, samolepky na zeď lze opakovaně použít, jejich lepivost snižuje pouze prach, který na nich ulpí. (Opakovaně lze však použít pouze vinylové jednobarevné samolepky, barevné samolepky většinou nelze odlepit a zbovu nalepit.) Samolepku lze tedy použít například jen při dané příležitosti, např. o vánocích. Náročnější je to jen u drobných motivů, které se skládají z více částí. Samolepku zvládne nalepit každý a navíc k nim dodáváme návod k použití.Kam všude mohu samolepku nalepit?

Samolepky lze nalepit na jakýkoliv hladký, suchý a čistý povrch: stěny, nábytek, ale i zrcadla, chladničky, notebooky, sklo, podlahy atd. Lze nalepit i na auta! Povrch však musí být absolutně suchý, bez prachu, čistý a v případě auta nesmí být použit vosk apod.Z čeho jsou samolepky vyrobeny?

Samolepky na zeď jsou vyrobeny z tenké vinylové folie. Vyrábíme také tištěné barevné samolepky, které tiskneme na průsvitnou nebo bílou samolepicí fólii. Více se také dozvíte v sekci naše materiály.Bude samolepka držet na hrubé zdi?

Samolepku doporučujeme lepit na hladké, rovné povrchy, Naši zákazníci nám občas podají zprávu o úspěšném nalepení na hrubou stěnu, ale je to bez záruky. Sposutu užitečných tipů se také dozvíte, když si přečtete náš článek návody k lepení.Nad čím je třeba se zamyslet, když kupuji samolepku?


Zamyslete se nad místem, které jste si pro samolepku vybrali :

• Vybíráte samolepku do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje?

• Jakou barvu má stěna, na kterou samolepku umístíte a jaké barvy v místnosti převládají?

• Na kterou světovou stranu je místnost orientovaná?

• Kde přesně bude samolepka umístěná a co se nachází v její blízkosti?Vyberte si vhodný motiv:

• Jaký motiv se vám líbí – abstrakt, přírodní?

• Chcete jeden nebo více menších případně jeden větší motiv?

• Chcete jednobarevné nebo vícebarevné motivy?

• Kterou barvu si zvolíte?Pokud si dál nevíte rady:


Kontaktujte nás na obchod@samolepkynazed-nej.cz, sdělte nám Vaše požadavky a pošlete foto Vašeho interiéru, kam si samolepku přejete umístit. My už se postaráme o zbytek. Co nejdříve Vám zašleme virtuálně umístěnou samolepku na Vaší zdi, jakoby tam už byla nalepená a Vy se pak můžete rozhodnout.Jak dlouho moje samolepka vydrží na zdi?

Samolepící fólie má udávanou životnost minimálně 2 roky. V interiéru bez vystavení slunci, větru nebo dešti vydrží však mnomem déle.